V24C5E50BG3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24C5E50BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Podatkovni listi: V24C5E50BG3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24C5E50BG3
Številka dela V24C5E50BG3 Proizvajalec Vicor Corporation
Opis CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1026 pcs Podatkovni list V24C5E50BG3.pdf
Napetost - delo 50W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 5V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija Quarter Brick
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -10°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Številka izdelka proizvajalca V24C5E50BG3
Uredba o vrsticah 84.5% Lastnosti OVP, UVLO
Igralni zatiči 10A Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input
Opis CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Tok - prelom 3kV (3000V)