V24C8H100BG
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24C8H100BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 8V 100W
Podatkovni listi: V24C8H100BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 479 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 479 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24C8H100BG
Številka dela V24C8H100BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 479 pcs Podatkovni list V24C8H100BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 8V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 12.5A