V28A12C200BF2
VicorVicor
V28A12C200BF2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28A12C200BF2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 200W
Podatkovni listi: V28A12C200BF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V28A12C200BF2
Številka dela V28A12C200BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4153 pcs Podatkovni list V28A12C200BF2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 16.67A
Številka osnovnega dela V28A12C200 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V28A12C200B3
V28A12C200B3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 200W
Na zalogi: 404 pcs
Prenesi: V28A12C200B3.pdf
RFQ
V28A12C200BF
V28A12C200BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 200W