V28A12H200BF
Vicor CorporationVicor Corporation
V28A12H200BF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28A12H200BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
Podatkovni listi: V28A12H200BF.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 297 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V28A12H200BF
Številka dela V28A12H200BF Proizvajalec Vicor Corporation
Opis CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 297 pcs Podatkovni list V28A12H200BF.pdf
Napetost - delo 200W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 12V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija Full Brick
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Številka izdelka proizvajalca V28A12H200BF
Uredba o vrsticah 83% Lastnosti OVP, UVLO
Igralni zatiči 16.67A Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 9V - 36V Input
Opis CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W Tok - prelom 3kV (3000V)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V28A12H200BF2
V28A12H200BF2
Proizvajalci: Vicor Corporation
Opis: CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
Na zalogi: 236 pcs
Prenesi: V28A12H200BF2.pdf
RFQ
V28A12H200BG
V28A12H200BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 200W
Na zalogi: 249 pcs
Prenesi: V28A12H200BG.pdf
RFQ
V28A12H200B2
V28A12H200B2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 200W
Na zalogi: 4824 pcs
Prenesi: V28A12H200B2.pdf
V28A12H200B
V28A12H200B