V28A3V3C150BG3
Vicor CorporationVicor Corporation
V28A3V3C150BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28A3V3C150BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Podatkovni listi: V28A3V3C150BG3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 486 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V28A3V3C150BG3
Številka dela V28A3V3C150BG3 Proizvajalec Vicor Corporation
Opis CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 486 pcs Podatkovni list V28A3V3C150BG3.pdf
Napetost - delo 150W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija Full Brick
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Številka izdelka proizvajalca V28A3V3C150BG3
Uredba o vrsticah 78.6% Lastnosti OVP, UVLO
Igralni zatiči 45.45A Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 9V - 36V Input
Opis CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Tok - prelom 3kV (3000V)