V28A6V5M200BN
pregled izdelka
Številka dela: V28A6V5M200BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Podatkovni listi: V28A6V5M200BN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V28A6V5M200BN
Številka dela V28A6V5M200BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 6.5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5952 pcs Podatkovni list V28A6V5M200BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 6.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 78.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 30.77A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 30.77A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V28A6V5M200BN2
V28A6V5M200BN2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 6.5V 200W