V28B15M150BF3
VicorVicor
V28B15M150BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28B15M150BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 150W
Podatkovni listi: V28B15M150BF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V28B15M150BF3
Številka dela V28B15M150BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5593 pcs Podatkovni list V28B15M150BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 81.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 10A
Številka osnovnega dela V28B15M150 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V28B15M150BG3
V28B15M150BG3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 150W
Na zalogi: 4221 pcs
Prenesi: V28B15M150BG3.pdf
RFQ
V28B15M150B
V28B15M150B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 150W