V28B24C150BL2
VicorVicor
V28B24C150BL2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28B24C150BL2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: V28B24C150BL2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 504 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V28B24C150BL2
Številka dela V28B24C150BL2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 504 pcs Podatkovni list V28B24C150BL2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 81% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 6.25A Številka osnovnega dela V28B24C150
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V28B24C150BN2
V28B24C150BN2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 562 pcs
Prenesi: V28B24C150BN2.pdf
RFQ
V28B24C150BL
V28B24C150BL
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W