V28B24H150BF3
VicorVicor
V28B24H150BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28B24H150BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: V28B24H150BF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V28B24H150BF3
Številka dela V28B24H150BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5286 pcs Podatkovni list V28B24H150BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 6.25A
Številka osnovnega dela V28B24H150 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V28B24H150BG
V28B24H150BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 334 pcs
Prenesi: V28B24H150BG.pdf
RFQ
V28B24H150BL3
V28B24H150BL3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 292 pcs
Prenesi: V28B24H150BL3.pdf
RFQ
V28B24H150BF
V28B24H150BF
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 5002 pcs
Prenesi: V28B24H150BF.pdf
V28B24H150BF2
V28B24H150BF2
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 5084 pcs
Prenesi: V28B24H150BF2.pdf
V28B24H150B
V28B24H150B
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W