V28C36T100BF2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28C36T100BF2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 100W
Podatkovni listi: V28C36T100BF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V28C36T100BF2
Številka dela V28C36T100BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5147 pcs Podatkovni list V28C36T100BF2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 80.9% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 2.78A Številka osnovnega dela V28C36T100