V300A3V3C264BL
VicorVicor
V300A3V3C264BL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300A3V3C264BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Podatkovni listi: V300A3V3C264BL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 356 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V300A3V3C264BL
Številka dela V300A3V3C264BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 264W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 356 pcs Podatkovni list V300A3V3C264BL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 264W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
Druga imena 1102-1325
V300A3V3C264BL-ND
delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 80A