V300A8T300B2
VicorVicor
V300A8T300B2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300A8T300B2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 8V 300W
Podatkovni listi: V300A8T300B2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije V300A8T300B2
Številka dela V300A8T300B2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4870 pcs Podatkovni list V300A8T300B2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 8V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 37.5A
Številka osnovnega dela V300A8T300 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V300A8T300BG2
V300A8T300BG2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 300W
Na zalogi: 4452 pcs
Prenesi: V300A8T300BG2.pdf
RFQ
V300A8T300BF
V300A8T300BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 300W
Na zalogi: 4574 pcs
Prenesi: V300A8T300BF.pdf
RFQ
V300A8T300B
V300A8T300B
Opis: DC DC CONVERTER 8V 300W