V300B12E250BS3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300B12E250BS3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 250W
Podatkovni listi: V300B12E250BS3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V300B12E250BS3
Številka dela V300B12E250BS3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5994 pcs Podatkovni list V300B12E250BS3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 20.83A