V300B12T150BF3
VicorVicor
V300B12T150BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300B12T150BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 150W
Podatkovni listi: V300B12T150BF3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 519 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V300B12T150BF3
Številka dela V300B12T150BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 519 pcs Podatkovni list V300B12T150BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86.6% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Številka osnovnega dela V300B12T150