V300B24T250B2
VicorVicor
V300B24T250B2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300B24T250B2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 250W
Podatkovni listi: V300B24T250B2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 449 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 449 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V300B24T250B2
Številka dela V300B24T250B2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 449 pcs Podatkovni list V300B24T250B2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 180V - 375V Input
Tok - izhod (maks.) 10.42A Številka osnovnega dela V300B24T250