V300B28M150BF
VicorVicor
V300B28M150BF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300B28M150BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 150W
Podatkovni listi: V300B28M150BF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V300B28M150BF
Številka dela V300B28M150BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5192 pcs Podatkovni list V300B28M150BF.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.4%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 5.36A
Številka osnovnega dela V300B28M150 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V300B28M150BG
V300B28M150BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W
Na zalogi: 5499 pcs
Prenesi: V300B28M150BG.pdf
RFQ
V300B28M150BL
V300B28M150BL
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W
Na zalogi: 291 pcs
Prenesi: V300B28M150BL.pdf
RFQ
V300B28M150BF3
V300B28M150BF3
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W
Na zalogi: 5312 pcs
Prenesi: V300B28M150BF3.pdf
V300B28M150B2
V300B28M150B2
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W
Prenesi: V300B28M150B2.pdf
V300B28M150BG2
V300B28M150BG2
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W
Prenesi: V300B28M150BG2.pdf
V300B28M150B
V300B28M150B
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W
Prenesi: V300B28M150B.pdf
V300B28M150BF2
V300B28M150BF2
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W