V300B28M250BL3
VicorVicor
V300B28M250BL3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300B28M250BL3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 250W
Podatkovni listi: V300B28M250BL3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 214 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 214 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V300B28M250BL3
Številka dela V300B28M250BL3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 214 pcs Podatkovni list V300B28M250BL3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 180V - 375V Input
Tok - izhod (maks.) 8.93A Številka osnovnega dela V300B28M250
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V300B28M250BN3
V300B28M250BN3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Na zalogi: 216 pcs
Prenesi: V300B28M250BN3.pdf
RFQ
V300B28M250BG
V300B28M250BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Na zalogi: 188 pcs
Prenesi: V300B28M250BG.pdf
RFQ
V300B28M250BL
V300B28M250BL
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W