V300B36T150BN2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300B36T150BN2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 150W
Podatkovni listi: V300B36T150BN2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V300B36T150BN2
Številka dela V300B36T150BN2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4034 pcs Podatkovni list V300B36T150BN2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.2%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V300B36T150BG2
V300B36T150BG2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Na zalogi: 4829 pcs
Prenesi: V300B36T150BG2.pdf
RFQ
V300B36T150BL3
V300B36T150BL3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Na zalogi: 4624 pcs
Prenesi: V300B36T150BL3.pdf
RFQ
V300B36T150BN
V300B36T150BN
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W