V300B5C200BG2
VicorVicor
V300B5C200BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300B5C200BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 200W
Podatkovni listi: V300B5C200BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V300B5C200BG2
Številka dela V300B5C200BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5084 pcs Podatkovni list V300B5C200BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 40A