V300C12E75BG2
VicorVicor
V300C12E75BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300C12E75BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 75W
Podatkovni listi: V300C12E75BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V300C12E75BG2
Številka dela V300C12E75BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5235 pcs Podatkovni list V300C12E75BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 180V - 375V Input
Tok - izhod (maks.) 6.25A Številka osnovnega dela V300C12E75