V300C36M150BL3
VicorVicor
V300C36M150BL3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300C36M150BL3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 150W
Podatkovni listi: V300C36M150BL3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije V300C36M150BL3
Številka dela V300C36M150BL3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5902 pcs Podatkovni list V300C36M150BL3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Številka osnovnega dela V300C36M150