V300C3V3H50BG2
VicorVicor
V300C3V3H50BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300C3V3H50BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Podatkovni listi: V300C3V3H50BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V300C3V3H50BG2
Številka dela V300C3V3H50BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4865 pcs Podatkovni list V300C3V3H50BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 77.7% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 180V - 375V Input
Tok - izhod (maks.) 15.15A Številka osnovnega dela V300C3V3H50
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V300C3V3H50BF
V300C3V3H50BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Na zalogi: 5857 pcs
Prenesi: V300C3V3H50BF.pdf
RFQ
V300C3V3H50BG3
V300C3V3H50BG3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Na zalogi: 5531 pcs
Prenesi: V300C3V3H50BG3.pdf
RFQ
V300C3V3H50BG
V300C3V3H50BG
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W