V300C3V3T50BG3
VicorVicor
V300C3V3T50BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300C3V3T50BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Podatkovni listi: V300C3V3T50BG3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 606 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 606 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V300C3V3T50BG3
Številka dela V300C3V3T50BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 606 pcs Podatkovni list V300C3V3T50BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 77.7%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 15.15A