V300C5E100BG
VicorVicor
V300C5E100BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V300C5E100BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 100W
Podatkovni listi: V300C5E100BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 593 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V300C5E100BG
Številka dela V300C5E100BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 593 pcs Podatkovni list V300C5E100BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 81.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 20A
Številka osnovnega dela V300C5E100 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V300C5E100BG3
V300C5E100BG3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 4615 pcs
Prenesi: V300C5E100BG3.pdf
RFQ
V300C5E100BL
V300C5E100BL
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 618 pcs
Prenesi: V300C5E100BL.pdf
RFQ
V300C5E100BL2
V300C5E100BL2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 4835 pcs
Prenesi: V300C5E100BL2.pdf
V300C5E100B
V300C5E100B
Opis: DC DC CONVERTER 5V 100W