V375A12T600BG3
VicorVicor
V375A12T600BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A12T600BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 600W
Podatkovni listi: V375A12T600BG3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V375A12T600BG3
Številka dela V375A12T600BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5587 pcs Podatkovni list V375A12T600BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 250V - 425V Input Tok - izhod (maks.) 50A
Številka osnovnega dela V375A12T600 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V375A12T600BG2
V375A12T600BG2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 5244 pcs
Prenesi: V375A12T600BG2.pdf
RFQ
V375A12T600BN3
V375A12T600BN3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 237 pcs
Prenesi: V375A12T600BN3.pdf
RFQ
V375A12T600BG
V375A12T600BG
Opis: DC DC CONVERTER 12V 600W