V375A24C600BL
VicorVicor
V375A24C600BL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A24C600BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 600W
Podatkovni listi: V375A24C600BL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 282 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 282 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375A24C600BL
Številka dela V375A24C600BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 282 pcs Podatkovni list V375A24C600BL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
Druga imena 1102-1364
V375A24C600BL-ND
delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 25A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 25A Številka osnovnega dela V375A24C600