V375A36E500BL
VicorVicor
V375A36E500BL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A36E500BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 500W
Podatkovni listi: V375A36E500BL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 390 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375A36E500BL
Številka dela V375A36E500BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 390 pcs Podatkovni list V375A36E500BL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 13.89A Številka osnovnega dela V375A36E500