V375A36E600BN3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A36E600BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 600W
Podatkovni listi: V375A36E600BN3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 291 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 291 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375A36E600BN3
Številka dela V375A36E600BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 291 pcs Podatkovni list V375A36E600BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88.6% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 16.67A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 16.67A Številka osnovnega dela V375A36E600
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V375A36E600BS
V375A36E600BS
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 600W
Na zalogi: 5237 pcs
Prenesi: V375A36E600BS.pdf
RFQ
V375A36E600BN
V375A36E600BN
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 600W