V375A36H500BN3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A36H500BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 500W
Podatkovni listi: V375A36H500BN3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V375A36H500BN3
Številka dela V375A36H500BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4260 pcs Podatkovni list V375A36H500BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 250V - 425V Input Tok - izhod (maks.) 13.89A
Številka osnovnega dela V375A36H500 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V375A36H500BN2
V375A36H500BN2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 500W
Na zalogi: 5141 pcs
Prenesi: V375A36H500BN2.pdf
RFQ
V375A36H500BS
V375A36H500BS
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 500W
Na zalogi: 4248 pcs
Prenesi: V375A36H500BS.pdf
RFQ
V375A36H500BN
V375A36H500BN
Opis: DC DC CONVERTER 36V 500W