V375A36M600BG2
VicorVicor
V375A36M600BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A36M600BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 600W
Podatkovni listi: V375A36M600BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V375A36M600BG2
Številka dela V375A36M600BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5988 pcs Podatkovni list V375A36M600BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 16.67A 250V - 425V Input Tok - izhod (maks.) 16.67A