V375A48C600BG
VicorVicor
V375A48C600BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A48C600BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 600W
Podatkovni listi: V375A48C600BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 296 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375A48C600BG
Številka dela V375A48C600BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296 pcs Podatkovni list V375A48C600BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Številka osnovnega dela V375A48C600
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V375A48C600BG2
V375A48C600BG2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 600W
Na zalogi: 4474 pcs
Prenesi: V375A48C600BG2.pdf
RFQ
V375A48C600B2
V375A48C600B2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 600W
Na zalogi: 306 pcs
Prenesi: V375A48C600B2.pdf
RFQ
V375A48C600BG3
V375A48C600BG3
Opis: DC DC CONVERTER 48V 600W