V375A54C600BS2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375A54C600BS2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 54V 600W
Podatkovni listi: V375A54C600BS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 311 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 311 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375A54C600BS2
Številka dela V375A54C600BS2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 54V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 311 pcs Podatkovni list V375A54C600BS2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 54V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 89.6% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 54V 11.11A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 11.11A Številka osnovnega dela V375A54C600