V375B12M200BF
VicorVicor
V375B12M200BF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375B12M200BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 200W
Podatkovni listi: V375B12M200BF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V375B12M200BF
Številka dela V375B12M200BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5291 pcs Podatkovni list V375B12M200BF.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 85.4%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 250V - 425V Input Tok - izhod (maks.) 16.67A
Številka osnovnega dela V375B12M200 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V375B12M200BF3
V375B12M200BF3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 200W
Na zalogi: 4459 pcs
Prenesi: V375B12M200BF3.pdf
RFQ
V375B12M200BF2
V375B12M200BF2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 200W