V375B15C300B
VicorVicor
V375B15C300B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375B15C300B
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 300W
Podatkovni listi: V375B15C300B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 470 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375B15C300B
Številka dela V375B15C300B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 470 pcs Podatkovni list V375B15C300B.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 20A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 20A Številka osnovnega dela V375B15C300
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V375B15C300BF
V375B15C300BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 300W
Na zalogi: 445 pcs
Prenesi: V375B15C300BF.pdf
RFQ
V375B15C300BF3
V375B15C300BF3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 300W
Na zalogi: 5295 pcs
Prenesi: V375B15C300BF3.pdf
RFQ
V375B15C300BG
V375B15C300BG
Opis: DC DC CONVERTER 15V 300W