V375B24C200BN2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375B24C200BN2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 200W
Podatkovni listi: V375B24C200BN2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V375B24C200BN2
Številka dela V375B24C200BN2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4191 pcs Podatkovni list V375B24C200BN2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 250V - 425V Input Tok - izhod (maks.) 8.33A