V375B3V3C100BG
VicorVicor
V375B3V3C100BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375B3V3C100BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Podatkovni listi: V375B3V3C100BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 607 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375B3V3C100BG
Številka dela V375B3V3C100BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 607 pcs Podatkovni list V375B3V3C100BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 79.2% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 30.3A Številka osnovnega dela V375B3V3C100