V375B5H150BG
VicorVicor
V375B5H150BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V375B5H150BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 150W
Podatkovni listi: V375B5H150BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 416 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V375B5H150BG
Številka dela V375B5H150BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 416 pcs Podatkovni list V375B5H150BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 83.4% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 30A Številka osnovnega dela V375B5H150
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V375B5H150BG2
V375B5H150BG2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 150W