V375C15E150BF
pregled izdelka
Številka dela: V375C15E150BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 150W
Podatkovni listi: V375C15E150BF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V375C15E150BF
Številka dela V375C15E150BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4110 pcs Podatkovni list V375C15E150BF.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 250V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Številka osnovnega dela V375C15E150