V48A15E500BN3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48A15E500BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 500W
Podatkovni listi: V48A15E500BN3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 401 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 401 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48A15E500BN3
Številka dela V48A15E500BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 401 pcs Podatkovni list V48A15E500BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 89.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33.33A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 33.33A Številka osnovnega dela V48A15E500