V48A36E500BN
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48A36E500BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 500W
Podatkovni listi: V48A36E500BN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 423 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 423 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48A36E500BN
Številka dela V48A36E500BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 423 pcs Podatkovni list V48A36E500BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86.8% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 13.89A Številka osnovnega dela V48A36E500