V48A3V3T264BG3
VicorVicor
V48A3V3T264BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48A3V3T264BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Podatkovni listi: V48A3V3T264BG3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48A3V3T264BG3
Številka dela V48A3V3T264BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 264W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5839 pcs Podatkovni list V48A3V3T264BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 264W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 80.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 80A