V48A8C400BG
VicorVicor
V48A8C400BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48A8C400BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 8V 400W
Podatkovni listi: V48A8C400BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 377 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 377 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48A8C400BG
Številka dela V48A8C400BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 377 pcs Podatkovni list V48A8C400BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 8V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 84.8% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Številka osnovnega dela V48A8C400
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V48A8C400B
V48A8C400B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 400W