V48A8E400BG2
VicorVicor
V48A8E400BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48A8E400BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 8V 400W
Podatkovni listi: V48A8E400BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48A8E400BG2
Številka dela V48A8E400BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5678 pcs Podatkovni list V48A8E400BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 8V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 50A