V48B15C250BN2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48B15C250BN2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 250W
Podatkovni listi: V48B15C250BN2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 528 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48B15C250BN2
Številka dela V48B15C250BN2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 528 pcs Podatkovni list V48B15C250BN2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 16.67A Številka osnovnega dela V48B15C250