V48B36E250BN3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48B36E250BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 250W
Podatkovni listi: V48B36E250BN3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48B36E250BN3
Številka dela V48B36E250BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4112 pcs Podatkovni list V48B36E250BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 89.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 6.94A
Številka osnovnega dela V48B36E250 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V48B36H250B2
V48B36H250B2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 250W
Na zalogi: 5177 pcs
Prenesi: V48B36H250B2.pdf
RFQ
V48B36E250BN
V48B36E250BN
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 250W