V48B3V3E150BG3
VicorVicor
V48B3V3E150BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48B3V3E150BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Podatkovni listi: V48B3V3E150BG3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 510 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48B3V3E150BG3
Številka dela V48B3V3E150BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 510 pcs Podatkovni list V48B3V3E150BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 45.45A Številka osnovnega dela V48B3V3E150
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V48B3V3E150B3
V48B3V3E150B3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Na zalogi: 580 pcs
Prenesi: V48B3V3E150B3.pdf
RFQ
V48B3V3E150BF
V48B3V3E150BF
Proizvajalci: Vicor
Na zalogi: 5458 pcs
Prenesi: V48B3V3E150BF.pdf
RFQ
V48B3V3E150BG
V48B3V3E150BG