V48B48E250BG2
VicorVicor
V48B48E250BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48B48E250BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 250W
Podatkovni listi: V48B48E250BG2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 576 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48B48E250BG2
Številka dela V48B48E250BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 576 pcs Podatkovni list V48B48E250BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 89.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 5.2A Številka osnovnega dela V48B48E250
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V48B48E250BF2
V48B48E250BF2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 250W
Na zalogi: 4349 pcs
Prenesi: V48B48E250BF2.pdf
RFQ
V48B48E250BG
V48B48E250BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 250W