V48B5T200BG3
VicorVicor
V48B5T200BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48B5T200BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 200W
Podatkovni listi: V48B5T200BG3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48B5T200BG3
Številka dela V48B5T200BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4578 pcs Podatkovni list V48B5T200BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 40A