V48C36H150BG
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48C36H150BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 150W
Podatkovni listi: V48C36H150BG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48C36H150BG
Številka dela V48C36H150BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5927 pcs Podatkovni list V48C36H150BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.6% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Številka osnovnega dela V48C36H150
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V48C36H150BL3
V48C36H150BL3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Na zalogi: 5967 pcs
Prenesi: V48C36H150BL3.pdf
RFQ
V48C36H150BG2
V48C36H150BG2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Na zalogi: 4514 pcs
Prenesi: V48C36H150BG2.pdf
RFQ
V48C36H150B2
V48C36H150B2
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Prenesi: V48C36H150B2.pdf
V48C36H150BG3
V48C36H150BG3
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Prenesi: V48C36H150BG3.pdf
V48C36H150BL
V48C36H150BL
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Na zalogi: 354 pcs
Prenesi: V48C36H150BL.pdf
V48C36H150BF
V48C36H150BF
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W
Prenesi: V48C36H150BF.pdf
V48C36H150B
V48C36H150B
Opis: DC DC CONVERTER 36V 150W