V48C3V3E75BG
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48C3V3E75BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Podatkovni listi: V48C3V3E75BG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48C3V3E75BG
Številka dela V48C3V3E75BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5902 pcs Podatkovni list V48C3V3E75BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 81.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 22.7A Številka osnovnega dela V48C3V3E75